Як терміново оформити закордонний паспорт

Стоимость ИНФОРМАЦИОННО-КОНСУЛЬТАЦИОННЫХ услуг по оформлению загранпаспорта:

Оформление 21 рабочих дней — 600 гривень

Оформление 5 рабочих дней — 4000 гривень

Якщо Вам терміново знадобився закордонний паспорт, знайшлася хороша палаюча путівка, наближається ділова поїздка, у нас можна оформити закордонний паспорт швидко, не потрібно стояти в черзі на подачу документів і при отриманні готового паспорта. У нас передбачені не тільки не тільки послуги з виготовлення нового закордонного паспорта, а й по заміні старого закордонного паспорта на новий.

Як оформити закордонний паспорт?

Для того, що б зробити новий закордонний паспорт або поміняти, Вам потрібно зібрати і надати нам пакет документів, який складається з цивільного паспорта, ідентифікаційного коду, довідки з військкомату (для чоловіків не досягли 25-річного віку), якщо Вам потрібно поміняти закордонний паспорт на новий , то до вищевказаних документів необхідно надати старий закордонний паспорт і ксерокопію першої сторінки.

У нас Ви можете оформити не лише закордонний паспорт, а й виїзний документ, для жителів усіх міст України. Термін виготовлення документів залежить від побажання клієнта. Ми можемо оформити закордонний паспорт у найкоротші терміни, так як, час-це гроші, наші клієнти це розуміють і цінують.

Терміни оформлення закордонного паспорта, становлять від 1-го дня до 21-го робочого дня, в залежності від того, на скільки терміново Вам потрібен документ. Вартість закордонного паспорта безпосередньо залежить від часу, витраченого на його виготовлення, за один робочий день — це буде найдорожче.

Важливо пам’ятати, що якщо Ви змінювали прізвище, то до пакету документів потрібно надати ідентифікаційний код, який був виданий на нове прізвище.

Так само увагу потрібно звертати на термін Вашої прописки, якщо її термін складає менше 6-ти місяців, то необхідно надати форму з ЖЕКА, яка підтвердить Вашу прописку.

Зібравши всі необхідні документи, Ви зможете оформити закордонний паспорт швидко і без проблем.

Ці ціни актуальні для жителів Києва та Київської області, якщо Ви проживаєте в іншому місті чи області, то ціни будуть відрізняються від вищенаведених.

Так само, варто пам’ятати, що швидкість оформлення закордонного паспорта безпосередньо залежить від того, чи весь пакет документів Ви зібрали.

Де оформляється і виходить закордонний паспорт?

Оформлення та отримання готового закордонного паспорта відбувається в ОВІРі, після того, як Ви подасте всі необхідні документи у нас в офісі, оплатіть вартість закордонного паспорта, менеджер надасть Вам інформацію, де і як буде відбуватися подальше оформлення, адресу Вашого ВВІРу. Повний пакет документів, є гарантією того, що закордонний паспорт оформлять швидко і без яких або затримок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>