Закордонний паспорт в самі стислі терміни

Оформити закордонний паспорт терміново в ОВІРі можливо тільки за 10 робочих днів, більш прискорених варіантів отримання готового документа офіційним шляхом не передбачено. Навіть такі вагомі причини, як термінове відрядження або довідка з лікарні про необхідність лікування за кордоном, або інші поважні підстави не допоможуть в оформленні закордонного паспорта менш ніж за 10 робочих днів і такого поняття, як прискорене оформлення закордонного паспорта за два дні або, тим більше, за один день в офіційних структурах не існує. Для отримання паспорта, крім печатки, самої скоринки документа, потрібно пройти багаторівневу перевірку всілякими інстанціями:
перевірка по базах податкової інспекції
перевірка за базі МВС
перевірка прописки (надсилається запит за місцем проживання)
перевірка достовірності українського паспорта (надсилається запит до паспортного столу, де виходив паспорт)
довідка про несудимість (запит до органів МВС)
Отримати в стислі терміни відповіді від усіх вищевказаних організацій вкрай складно, ми всю тяганину, пов’язану з отриманням запитів та довідок беремо на себе і відповідно гарантуємо задекларовані терміни.
Питання оформлення закордонного паспорта за один день обговорюється в індивідуальному порядку
У нашій Компанія за роки роботи у сфері оформлення закордонних паспортів відпрацьований і продуманий весь процес — сканування, перевірки документів та отримання готового закордонного паспорта. Вам необхідно лише зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і повідомити про терміни, які потрібні саме Вам, відвідати паспортний стіл з нашим співробітником для проходження процедури сканування, всю іншу роботу ми беремо на себе.

Невиконання зобов’язань може бути тільки з об’єктивних причин, незалежних від нас або ОВІРів:
незакрита судимість
відсутність даних про прописку в загальній базі прописок або прописка недійсна
розбіжність паспортних даних та даних ІПН
У всіх інших випадках Ви гарантовано отримаєте закордонний паспорт в обумовлений термін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>