Як терміново оформити закордонний паспорт?

Терміново потрібен закордонний паспорт? Тоді звертайтеся до нас! Ми можемо допомогти Вам зробити закордонний паспорт з будь пропискою, в будь рядки — навіть оформлення закордонного паспорта за один день для нас не проблема!
Стандартним терміном оформлення закордонного паспорта в ОВІРі вважається 21 робочий день.
Офіційно в ОВІРі терміновим вважається оформлення за 10 робочих днів, а це два календарні тижня, і то для цього Вам знадобляться додаткові документи, що обгрунтовують таку необхідність.
Оформити паспорт за тиждень або 5 робочих днів безпосередньо Ви теж можете самостійно, при цьому можливе заощадити невелику суму звернувшись в ОВІР за місцем прописки, але не забудьте, що для того, що б прискорити процес Вам знадобляться довідки, які підтверджують необхідність термінового оформлення паспорта, це може бути:
довідка з роботи про майбутню терміновому відрядженні
довідка з лікарні про термінове лікування за кордоном
термінова телеграма про смерть найближчих родичів за кордоном
З цими довідками вам потрібно ще вистояти до начальника паспортного столу для отримання дозволу (резолюції) на оформлення закордонного паспорта в прискореному режимі. Ще пам’ятайте, що Вам необхідно самостійно взяти довідку про несудимість в Міністерстві внутрішніх справ, а це займе ще пару днів.
В результаті, маючи на руках стандартний пакет документів плюс заяву з резолюцією начальника ВВІРу, довідку про несудимість, можете сміливо дивитися розклад і займати чергу для проходження процедури сканування. До речі, видача паспортів ведеться теж в певний час у порядку живої черги.
Якщо Вас не влаштовують такі умови, тоді звертайтеся до нас — ми допоможемо оформити паспорт терміново без додаткових довідок, це займе 15 хвилин Вашого часу!
Від Вас потрібен тільки стандартний набір документів (цивільний паспорт та ІПН) і 15 хвилин присутності на процедурі фотографування, все інше ми беремо на себе. Ніяких черг, довідок з роботи, довідок про несудимість.
І ще, якщо паспорт Вам потрібен в екстра терміновому порядку, то не забудьте, що терміну оформлення закордонного паспорта за один або два робочих дня в ОВІРі не існує, але тут на допомогу можемо прийти ми і Ви гарантовано отримаєте свій закордонний паспорт за один або два дні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>